Detritin

Nazwa Produktu Leczniczego
Detritin
Nazwa powszechnie stosowana
Cholecalciferolum
Postać farmaceutyczna
Tabletki powlekane
Substancja czynna
Cholecalciferolum 4000 IU
Podmiot odpowiedzialny
Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.
Konsultacja z e-receptą Konsultacja z Receptą Konsultacja z e-receptą

Detritin - podstawowe informacje o leku:

DETRITIN to lek, który zawiera cholekalcyferol (witamina D3) w ilości 4000 IU w każdej tabletce powlekanej. Witamina D3 jest niezbędna dla wielu procesów metabolicznych, a jej brak może negatywnie wpłynąć na zdrowie i ogólną kondycję organizmu. Witamina D3 pomaga w metabolizmie wapnia i fosforu, co zapewnia odpowiedni poziom mineralizacji kości. Witamina D jest wytwarzana w skórze pod wpływem światła słonecznego oraz dostarczana do organizmu wraz z pokarmem. Niedobór witaminy D może wystąpić w przypadku, gdy dieta i styl życia nie zapewniają jej wystarczającej ilości lub gdy zapotrzebowanie na nią jest zwiększone. DETRITIN jest zalecany do stosowania w celu zapobiegania niedoborowi witaminy D i stanom wynikającym z jej braku u dorosłych osób z otyłością (BMI ≥ 30). Dzięki DETRITIN możesz zadbać o swoje zdrowie i zapewnić sobie odpowiedni poziom witaminy D.

Wskazania do stosowania:

Profilaktyka niedoboru witaminy D i stanów wynikających z niedoboru witaminy D (np. osteomalacja, osteoporoza) u osób dorosłych z otyłością (wskaźnik masy ciała [ang. body mass index, BMI] ≥ 30 kg/m2 pc.).

Pliki do pobrania

Detritin  - ulotka (pdf) Pobierz separator download Detritin  - ChPL (Charakterystyka Produktu Leczniczego) Pobierz separator download

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

więcej więcej

Znajdź specjalistę w swojej okolicy

Miasto
search
search
Warszawa
Wrocław
Poznań
Kraków
Łódź
Katowice
Gdańsk
Szczecin
Opole
Rzeszów
Bydgoszcz
Lublin
Gorzów Wielkopolski
Białystok
Kielce
Olsztyn
Specjaliści
search
search
Schorzenia
search
search
Usługi
search
search
Powyższe informacje mają tylko i wyłącznie charakter poglądowy. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4 baza leków e-Recepta