Psycholog online

Znalazłeś się w trudnej sytuacji i potrzebujesz fachowej porady psychologa? Męczą Cię długie dojazdy do gabinetu specjalisty oraz długi czas oczekiwania na wizytę? Dzięki platformie haloDoctor możesz bez wychodzenia z domu i w bardzo szybkim czasie skonsultować wszystkie swoje objawy z psychologiem za pomocą konsultacji przez internet.

 

Specjaliści dostępni od ręki

Konsultacja online z psychologiem
- co można skonsultować w trakcie eWizyty?

Te symptomy możesz omówić, podczas rozmowy z psychologiem online:

  • uważasz, że w swoim życiu jesteś 
    w sytuacji bez wyjścia
  • masz problemy trudne do rozwiązania samemu
  • nie potrafisz poradzić sobie ze stresem
  • zmagasz się z rodzinnymi lub związkowymi problemami

Umów wizytę u psychologa online

Wielu z nas czuje się bardzo niekomfortowo, kiedy przychodzi do rozmowy o swoich problemach, samopoczuciu, czy lękach. Nieprzyjazne gabinety, długie kolejki, czy kilkutygodniowy czas oczekiwania na wizytę u psychologa, może jeszcze bardziej zniechęcać. Zmień to i skorzystaj z udogodnienia, jakim są e-Wizyty.

Konsultacje online, to nic innego jak rozmowa z psychologiem za pośrednictwem urządzenia mobilnego z internetem. Uzyskaj fachową pomoc bez wychodzenia z domu. Specjaliści na platformie haloDoctor są dostępni dla swoich pacjentów, nawet w weekendy i święta!

Pozwól sobie pomóc i połącz się z psychologiem. Porozmawiaj o wszystkich swoich wątpliwościach oraz strachach. Czas zadbać o własne zdrowie!

Krok 1
Krok 1
Umawiasz się
na telekonsultację
line
arrow
Krok 2
Krok 2
Opłacasz usługę: przelew,
karta PayU
line
arrow
Krok 3
Krok 3
Bierzesz udział w zdalnej
konsultacji Czat/Wideo/Tel
line
arrow
Krok 4
Krok 4

Otrzymujesz diagnozę 

Formy konsultacji

Konsultację online z psychologiem, możesz odbyć za pośrednictwem wybranej przez Ciebie formy kontaktu: telefon, czat lub wideo. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać godzinę u wybranego psychologa i umówić się na e-Wizytę. 

 

Telefon Telefon
Czat Czat
Wideoczat Wideoczat
e-Recepta
Czy e-Wizyta u psychologa, to dobre rozwiązanie?

W dobie dzisiejszej cyfryzacji konsultacja psychologiczna nie ogranicza się już tylko do osobistej wizyty w gabinecie specjalisty.  Jeżeli pacjent ze względów takich jak czas, własny komfort czy z dowolnej innej przyczyny zechce zdecydować się na e-Wizytę – ma taką możliwość. Pomoc, którą uzyskamy u psychologa podczas konsultacji online, niczym nie odbiega. W taki sam sposób otrzymamy fachową poradę i pomoc. 

Co warto wiedzieć przed pierwszymi konsultacjami online u psychologa?

Warto stworzyć sobie komfortową przestrzeń, gdzie nikt nie będzie nam przeszkadzał podczas rozmowy ze specjalistą. Możemy połączyć się za pośrednictwem czatu, rozmowy telefonicznej lub wideo. Warto również przygotować sobie coś do notowania lub mieć listę pytań, o których chcemy porozmawiać z psychologiem. 

Jaka forma e-Wizyty może przynieść pacjentowi najwięcej korzyści?

W większości przypadków najlepszą formą e-Wizyty są konsultacje w formie wizyty wideo, w trakcie której zarówno pacjent, jak i lekarz widzą i słyszą się. Często ta forma konsultacji online, jest preferowana podczas pierwszego spotkania, ponieważ psycholog ma wtedy możliwość obserwowania pacjenta. Pozwala to na dokładniejszą ocenę stanu psychicznego.

Czy czas oczekiwania na konsultacje online na platformie haloDoctor jest długi?

Nie. Posiadamy na naszej stronie wielu specjalistów, którzy dostępni są dla pacjentów w różnych terminach. Zarówno rano, po południu, w weekend, czy święta. Z racji tego czas oczekiwania na e-Wizytę, jest w większości przypadków bardzo krótki i z łatwością można go dopasować do swoich codziennych obowiązków.

Z jakimi problemami warto zgłosić się do psychologa?

Nie należy lekceważyć żadnych objawów, dlatego do psychologa warto zgłosić się z bieżącymi problemami. Im szybciej zaczniemy ingerować w swoje zdrowie psychiczne, tym mniejszej pomocy możemy potrzebować. 
Wiele problemów, może utrudniać każdemu z nas codzienne funkcjonowanie — trudna sytuacja w związku, śmierć bliskiej osoby, niechęć i apatia związana z życiem, czy problemy w pracy. Traktuj swoje zdrowie psychiczne, jako priorytet i pozwól pomóc sobie w trudnych chwilach profesjonalistom.

Najnowsze pytania pacjentów
2023-12-07
Czy istnieje sposób, w jaki można mnie pocieszyć? A może mam rację?
Raz mam dobre myśli, a co do psychoterapii, która mnie czeka w nadchodzącym roku, że to będzie wreszcie to, co...
2023-12-06
Czy może to być powodem stałego brania leków antydepresyjnych?
Mam taki problem, że od tygodnia opóźnia mi się okres menstruacyjny, robiłam testy ciążowe, jednak wszystkie...
2023-12-04
Depresja, a niedoczynność tarczycy.
Czy gdy wyleczy się depresję, może zniknąć także niedoczynność tarczycy?
Wszystko co musisz
wiedzieć o L4
Sprawdź! Sprawdź!
Baza wiedzy o L4
Baza wiedzy
o e-Recepcie
Sprawdź! Sprawdź!
Baza wiedzy o L4
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie