AntyGrypin

Nazwa Produktu Leczniczego
AntyGrypin
Nazwa powszechnie stosowana
Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum + Coffeinum
Postać farmaceutyczna
Tabletki musujące
Substancja czynna
Acidum acetylsalicylicum 500 mg + Acidum ascorbicum 150 mg + Coffeinum 50 mg
Podmiot odpowiedzialny
N.P. Pharma Sp. z o.o.
Konsultacja z e-receptą Konsultacja z Receptą Konsultacja z e-receptą

AntyGrypin - podstawowe informacje o leku:

AntyGrypin to lek, który składa się z kwasu acetylosalicylowego, witaminy C oraz kofeiny. Jego zastosowanie polega na krótkotrwałym łagodzeniu objawów, które pojawiają się w czasie przeziębienia lub grypy, takich jak gorączka, bóle głowy, mięśni i stawów. Kwas acetylosalicylowy działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo, a witamina C uzupełnia zapotrzebowanie na kwas askorbowy, które zwiększa się w czasie choroby. Kofeina natomiast wpływa bezpośrednio na naczynia mózgowe, co wspomaga działanie przeciwbólowe kwasu acetylosalicylowego w przypadku bólów głowy związanych z przeziębieniem lub grypą. Warto jednak pamiętać, że jeśli po trzech dniach nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy skonsultować się z lekarzem.

Wskazania do stosowania:

Krótkotrwałe leczenie objawów występujących w przebiegu przeziębienia lub grypy, takich jak gorączka, ból głowy, bóle mięśni i stawów.

Pliki do pobrania

AntyGrypin  - ulotka (pdf) Pobierz separator download AntyGrypin  - ChPL (Charakterystyka Produktu Leczniczego) Pobierz separator download

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

więcej więcej

Znajdź specjalistę w swojej okolicy

Miasto
search
search
Warszawa
Wrocław
Poznań
Kraków
Łódź
Katowice
Gdańsk
Szczecin
Opole
Rzeszów
Bydgoszcz
Lublin
Gorzów Wielkopolski
Białystok
Kielce
Olsztyn
Specjaliści
search
search
Schorzenia
search
search
Usługi
search
search
Powyższe informacje mają tylko i wyłącznie charakter poglądowy. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4 baza leków e-Recepta