Sedistress

Nazwa Produktu Leczniczego
Sedistress
Nazwa powszechnie stosowana
Passiflorae herbae extractum siccum
Postać farmaceutyczna
Tabletki powlekane
Substancja czynna
Passiflorae herba extractum siccum 400 mg
Podmiot odpowiedzialny
Tilman S.A.

Sedistress - podstawowe informacje o leku:

Lek Sedistress to naturalny produkt leczniczy, który opiera się na wyciągu z kwiatów męczennicy. Został stworzony z myślą o osobach dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia, które borykają się z niewielkimi objawami stresu psychicznego, takimi jak nerwowość, rozdrażnienie czy nadmierna troska. Dodatkowo, produkt ten może pomóc w łagodzeniu problemów z zasypianiem. Sedistress to tradycyjny produkt leczniczy roślinny, który zaleca się stosować wyłącznie w określonych wskazaniach, opierając się na długotrwałym doświadczeniu w dziedzinie medycyny naturalnej.

Wskazania do stosowania:

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany do uśmierzania niewielkich objawów stresu psychicznego, takich jak nerwowość, martwienie się lub rozdrażnienie oraz jako środek ułatwiający zasypianie.

Produkt ten jest tradycyjnym produktem leczniczym roślinnym przeznaczonym do stosowania w określonych wskazaniach wyłącznie na podstawie długotrwałego zastosowania.

Produkt Sedistress można stosować u osób dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat.

Pliki do pobrania

Sedistress  - ulotka (pdf) Pobierz separator download Sedistress  - ChPL (Charakterystyka Produktu Leczniczego) Pobierz separator download

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

więcej więcej

Znajdź specjalistę w swojej okolicy

Miasto
search
search
Warszawa
Wrocław
Poznań
Kraków
Łódź
Katowice
Gdańsk
Szczecin
Opole
Rzeszów
Bydgoszcz
Lublin
Gorzów Wielkopolski
Białystok
Kielce
Olsztyn
Specjaliści
search
search
Schorzenia
search
search
Usługi
search
search
Powyższe informacje mają tylko i wyłącznie charakter poglądowy. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4