Hova

Nazwa Produktu Leczniczego
Hova
Nazwa powszechnie stosowana
Valerianae radicis extractum siccum + Lupuli floris extractum siccum
Postać farmaceutyczna
Tabletka powlekana
Substancja czynna
Valerianae extractum 220 mg + Lupuli floris extractum siccum 65 mg
Podmiot odpowiedzialny
Biofarm Sp. z o.o.

Hova - podstawowe informacje o leku:

Preparat Hova to naturalny lek, który zawiera składniki roślinne o właściwościach uspokajających i poprawiających sen. Dzięki niemu można wydłużyć fazę snu aktywnego oraz łagodzić stany napięcia nerwowego. Hova jest szczególnie polecana w przypadku zaburzeń snu i trudności z zasypianiem. Warto jednak pamiętać, że jeśli po 7 dniach nie nastąpi poprawa lub pacjent poczuje się gorzej, należy skonsultować się z lekarzem. Dzięki Hova można cieszyć się spokojnym i regenerującym snem, który pozwoli na pełne odprężenie i wypoczynek.

Wskazania do stosowania:

Lek Hova jest łagodnym środkiem uspokajającym i ułatwiającym zasypianie. Stosuje się go w łagodnych stanach napięcia nerwowego i w zaburzeniach snu.

Pliki do pobrania

Hova  - ulotka (pdf) Pobierz separator download Hova  - ChPL (Charakterystyka Produktu Leczniczego) Pobierz separator download

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

więcej więcej

Znajdź specjalistę w swojej okolicy

Miasto
search
search
Warszawa
Wrocław
Poznań
Kraków
Łódź
Katowice
Gdańsk
Szczecin
Opole
Rzeszów
Bydgoszcz
Lublin
Gorzów Wielkopolski
Białystok
Kielce
Olsztyn
Specjaliści
search
search
Schorzenia
search
search
Usługi
search
search
Powyższe informacje mają tylko i wyłącznie charakter poglądowy. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4