Pascoflair

Nazwa Produktu Leczniczego
Pascoflair
Nazwa powszechnie stosowana
Passiflorae herba extractum siccum (5-7:1)
Postać farmaceutyczna
Tabletki powlekane
Substancja czynna
Passiflorae herba extractum siccum (5-7:1) 425 mg
Podmiot odpowiedzialny
Pascoe pharmazeutische Praeparate GmbH
Konsultacja z e-receptą Konsultacja z Receptą Konsultacja z e-receptą

Pascoflair - podstawowe informacje o leku:

Pascoflair to produkt leczniczy pochodzenia roślinnego, który został stworzony z myślą o łagodzeniu objawów stresu oraz ułatwieniu zasypiania. Dzięki swoim naturalnym składnikom, Pascoflair jest bezpiecznym i skutecznym sposobem na poprawę jakości snu oraz redukcję napięcia nerwowego. W przeciwieństwie do innych leków przeciwlękowych, Pascoflair nie powoduje uzależnienia ani nie wywołuje skutków ubocznych. Jest to tradycyjny produkt leczniczy, który od wieków wykorzystywany jest w celu łagodzenia objawów związanych z długotrwałym stresem.

Wskazania do stosowania:

Produkt Pascoflair jest produktem leczniczym pochodzenia roślinnego, stosowanym w celu złagodzenia objawów stresu i ułatwiającym zasypianie.

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w określonych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

Pliki do pobrania

Pascoflair  - ulotka (pdf) Pobierz separator download Pascoflair  - ChPL (Charakterystyka Produktu Leczniczego) Pobierz separator download

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Znajdź specjalistę w swojej okolicy

Miasto
search
search
Warszawa
Wrocław
Poznań
Kraków
Łódź
Katowice
Gdańsk
Szczecin
Opole
Rzeszów
Bydgoszcz
Lublin
Gorzów Wielkopolski
Białystok
Kielce
Olsztyn
Specjaliści
search
search
Schorzenia
search
search
Usługi
search
search
Powyższe informacje mają tylko i wyłącznie charakter poglądowy. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4 baza leków e-Recepta