Advil Zatoki Sprint

Nazwa Produktu Leczniczego
Advil Zatoki Sprint
Nazwa powszechnie stosowana
Ibuprofenum + Pseudoephedrini hydrochloridum
Postać farmaceutyczna
Kapsułki miękkie
Substancja czynna
Ibuprofenum 200 mg + Pseudoephedrini hydrochloridum 30 mg
Podmiot odpowiedzialny
Pfizer Corporation Austria Gesellschaft m.b.H.
Konsultacja z e-receptą Konsultacja z Receptą Konsultacja z e-receptą

Advil Zatoki Sprint - podstawowe informacje o leku:

Advil Zatoki Sprint to lek, który składa się z dwóch substancji czynnych: ibuprofenu i pseudoefedryny. Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), które łagodzą ból i obniżają gorączkę. Z kolei pseudoefedryna to lek, który powoduje obkurczenie naczyń krwionośnych, co pomaga w oczyszczeniu dróg nosowych i zmniejszeniu niedrożności nosa. Lek Advil Zatoki Sprint jest stosowany w leczeniu objawów przeziębienia i grypy, takich jak ból głowy, gorączka, ból gardła, bóle oraz zatkany nos u osób dorosłych i młodzieży powyżej 15 roku życia. Lek należy stosować tylko w przypadku występowania zablokowanego nosa z bólem głowy i wysoką temperaturą. Nie należy stosować leku, jeśli występuje tylko jeden z wymienionych objawów.

Wskazania do stosowania:

Produkt leczniczy Advil Zatoki Sprint jest wskazany do stosowania w celu łagodzenia objawów przeziębienia i grypy, takich jak ból głowy, gorączka, ból gardła, lekkie bóle związane z zatkanym nosem (przekrwieniem błony śluzowej nosa) i zatkanymi zatokami (zapalenie zatok) u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 15 lat.

Pliki do pobrania

Advil Zatoki Sprint  - ulotka (pdf) Pobierz separator download Advil Zatoki Sprint  - ChPL (Charakterystyka Produktu Leczniczego) Pobierz separator download

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

więcej więcej

Znajdź specjalistę w swojej okolicy

Miasto
search
search
Warszawa
Wrocław
Poznań
Kraków
Łódź
Katowice
Gdańsk
Szczecin
Opole
Rzeszów
Bydgoszcz
Lublin
Gorzów Wielkopolski
Białystok
Kielce
Olsztyn
Specjaliści
search
search
Schorzenia
search
search
Usługi
search
search
Powyższe informacje mają tylko i wyłącznie charakter poglądowy. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4 baza leków e-Recepta