Dip Rilif

Nazwa Produktu Leczniczego
Dip Rilif
Nazwa powszechnie stosowana
Ibuprofenum + Mentholum
Postać farmaceutyczna
Żel
Substancja czynna
Ibuprofenum 50 mg/g + Mentholum 30 mg/g
Podmiot odpowiedzialny
Colep Laupheim GmbH & Co. KG
Konsultacja z e-receptą Konsultacja z Receptą Konsultacja z e-receptą

Dip Rilif - podstawowe informacje o leku:

DIP RILIF to innowacyjny lek, który łączy w sobie skuteczne działanie dwóch substancji czynnych: ibuprofenu i mentolu. Dzięki temu, po zastosowaniu na skórę, DIP RILIF szybko łagodzi ból. Lek działa przeciwbólowo oraz przeciwzapalnie, co pozwala na zmniejszenie stanu zapalnego w miejscu zmienionym chorobowo, a także na złagodzenie bólu i obrzęku. DIP RILIF jest idealnym rozwiązaniem w przypadku bólów reumatycznych, w tym bólów stawów spowodowanych zmianami zwyrodnieniowymi i zapalnymi, bólów pleców, mięśniowych, a także bólu i obrzęku wskutek uszkodzeń powysiłkowych, urazów stawów z naderwaniem więzadeł (skręcenia stawów), kontuzjach sportowych, bólach w tkance włóknistej, ścięgnach i więzadłach oraz lumbago (postrzale).

Wskazania do stosowania:

Miejscowe leczenie przeciwbólowe i przeciwzapalne.
Bóle reumatyczne, w tym bóle stawów spowodowane zmianami zapalnymi i zwyrodnieniowymi, bóle pleców, lumbago (postrzał), bóle mięśniowe, bóle w tkance włóknistej, ścięgnach i więzadłach.
Ból i obrzęk wskutek uszkodzeń powysiłkowych, urazów stawów z naderwaniem więzadeł (skręcenia stawów), kontuzji sportowych.

Pliki do pobrania

Dip Rilif  - ulotka (pdf) Pobierz separator download Dip Rilif  - ChPL (Charakterystyka Produktu Leczniczego) Pobierz separator download

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

więcej więcej

Znajdź specjalistę w swojej okolicy

Miasto
search
search
Warszawa
Wrocław
Poznań
Kraków
Łódź
Katowice
Gdańsk
Szczecin
Opole
Rzeszów
Bydgoszcz
Lublin
Gorzów Wielkopolski
Białystok
Kielce
Olsztyn
Specjaliści
search
search
Schorzenia
search
search
Usługi
search
search
Powyższe informacje mają tylko i wyłącznie charakter poglądowy. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4 baza leków e-Recepta