Introwertyk

Zdrowie A-Z

Baza wiedzy na temat introwersji.

Pytania i odpowiedzi lekarzy w temacie „introwertyk”.

Najnowsze pytania pacjentów
Nawracające okresy smutku, zmęczenia i poczucia braku wartości
Od długiego czasu zauważam u siebie dziwne zachowanie, mniej więcej od 5 miesięcy raz albo dwa razy w miesiącu mam okropny czas, jestem smutna, zmęczona, mam myśli samobójcze i ogólnie takie poczucie braku wartości. Taki okres trwa zazwyczaj 5 dni i potem jak mija jest lepiej, zachowuje się w...
Paweł Skoczylas
lekarz, internista, lekarz rodzinny
Umów wizytę
Proszę w tej sprawie skontaktować się z lekarzem psychiatrą.
Dariusz Jasonek
lekarz
Umów wizytę
Mogą być to objawy zaburzeń depresyjnych. Proszę pilnie zwrócić się o pomoc do lekarza psychiatry.
Aleksandra Myszura
lekarz
Umów wizytę
mysli samobójcze sa pilnym wskazaniem do konsultacji psychitrycznej moze Pani sie udac na najbliższą izbe przyjęć psychiatryczną
Dawid Luwański
Umów wizytę
należy udać się na wizytę do lekarza psychiatry
Przedłużenie terapii lekami antydepresyjnymi
Jestem w trakcie przyjmowania leku antydepresyjnego, który właśnie mi się kończy. Przez pandemię koronawirusa mój kontakt z lekarzem jest praktycznie znikomy, a leki się kończą. Według lekarza kuracja powinna trwać 6 miesięcy tak jak przekazał mi wcześniej, aktualnie mija 4, a ja...
Adam Żebrowski
chirurg, proktolog, internista
Umów wizytę
Każdy lekarz może przedłużyć leki stosowane na stałe. Szczególnie pomocna może być dokumentacja medyczna potwierdzająca takie leczenie, co dodatkowo umożliwi refundacje leków jeśli przysługuje Pani.
Marcin Łata
lekarz w trakcie specjalizacji, lekarz
Umów wizytę
Przedłużenie leczenia może być zrealizowane przez każdego lekarza, bez specjalizacji, niemniej jednak wskazana jest ocena stanu psychicznego Pacjenta, rozmowa z lekarzem, na podstawie której lekarz, najlepiej psychiatra zaleci kontynuację lub ewentualną modyfikację dotychczasowego leczenia, tak aby Pacjent odniósł maksymalną korzyść, a zastosowana terapia była efektywna.
Paweł Skoczylas
lekarz, internista, lekarz rodzinny
Umów wizytę
Leki przyjmowane przez Panią na stałe może przepisać każdy lekarz dowolnej specjalności, nie tylko psychiatra.
Sylwester Król
ginekolog - położnik
Umów wizytę
Dobry wieczór Lekarz każdej specjalności może przedłużyć leki stosowane na stałe, nie musi być to lekarz psychiatra. Mile widzianym jest przedstawienie dokumentacji medycznej od specjalisty o przyjmowanych lekach.
Sebastian Łaźniak
lekarz
Umów wizytę
Zarówno psychiatra jak i lekarz rodzinny.
Marcin Myszura
lekarz
Umów wizytę
Kontynuację leczenia może zrealizować każdy lekarz. Dobrze jest przedstawić swoją dotychczasową dokumentację (również pozwoli to refundować leki ). Jeżeli ktoś nie posiada zaświadczenia lekarskiego to zawsze można uzyskać swoją dokumentację z przychodni gdzie dotychczas się leczono (z rejestracji bez umawiania do lekarza). Jeżeli stan zdrowia poprawia się to każdy lekarz przedłuży leczenie lub będzie redukował dawkę. Jeżeli nie ma poprawy lub jest gorzej rekomenduję konsultację ze specjalistą psychiatrą.
Aleksandra Myszura
lekarz
Umów wizytę
przedłużyć leki może każdy lekarz nie musi to byc psychiatra - na podstawie Pani dokumentacji medycznej
Dariusz Jasonek
lekarz
Umów wizytę
W teorii każdy praktykujący lekarz może przedłużyć receptę na przyjmowane leki. W przypadku leków psychiatrycznym warto przedstawić dokumentację medyczną.
Pokaż więcej pytań więcej
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4