2021-01-02

Nawracające okresy smutku, zmęczenia i poczucia braku wartości

Od długiego czasu zauważam u siebie dziwne zachowanie, mniej więcej od 5 miesięcy raz albo dwa razy w miesiącu mam okropny czas, jestem smutna, zmęczona, mam myśli samobójcze i ogólnie takie poczucie braku wartości. Taki okres trwa zazwyczaj 5 dni i potem jak mija jest lepiej, zachowuje się w sposób naturalny, ale po czasie ten okres znowu wraca. Czy to może być objaw jakiegoś zaburzenia?
Proszę w tej sprawie skontaktować się z lekarzem psychiatrą.
Myśli samobójcze wymagają natychmiastowej interwencji psychiatrycznej, nie trzeba skierowania, proszę nie zwlekać.
Myśli samobójcze wymagają natychmiastowej interwencji psychiatrycznej, nie trzeba skierowania, proszę nie zwlekać.
Mogą być to objawy zaburzeń depresyjnych. Proszę pilnie zwrócić się o pomoc do lekarza psychiatry.
mysli samobójcze sa pilnym wskazaniem do konsultacji psychitrycznej moze Pani sie udac na najbliższą izbe przyjęć psychiatryczną
Brak sensu życia, brak celów , marzeń, zaniżone poczucie własnej wartości. To wymaga wielopoziomowego wsparcia. A dlaczego od 5 miesięcy. Co się wtedy wydarzyło? Życie to dar.
należy udać się na wizytę do lekarza psychiatry
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Depresja w Dąbrowie Górniczej Psychiatra w Dąbrowie Górniczej Depresja w Bydgoszczy Depresja w Gliwicach Psychiatra w Bydgoszczy Psychiatra w Gliwicach Depresja w Warszawie Depresja w Lublinie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6298
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16364
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+147
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4