1. Recepta
  2. Ile można wydać leków Rpw na e-Receptę?

Ile można wydać leków Rpw na e-Receptę?

Możliwość odbycia konsultacji z lekarzem bez wychodzenia z domu jest niewątpliwą dogodnością dla wielu pacjentów. W chwili obecnej nie ma już konieczności, abyś czekał w kolejce przed gabinetem lekarza tylko po to, żeby otrzymać czterocyfrowy kod do recepty. Wykorzystaj możliwości telemedycyny, aby otrzymać e-Receptę również na leki Rpw zaledwie w kilka minut.

Ile można wydać leków Rpw na e-Receptę? Ile można wydać leków Rpw na e-Receptę?

Jak wygląda proces umawiania się na e-Wizytę?

 

Na dedykowanej platformie telemedycznej — haloDoctor, jest to niewątpliwie proste i nie powinno przysporzyć kłopotów żadnemu pacjentowi. Tak naprawdę wystarczy, że:

 

  • Spośród wielu dostępnych lekarzy i specjalistów wybierzesz tego, którego kompetencje i termin wizyty są dla Ciebie odpowiednie,
  • Wskazujesz pasujący dla Ciebie termin konsultacji online,
  • Opłacasz wizytę wygodną dla Ciebie formą płatności,
  • Nie pozostaje Ci nic innego jak połączyć się ze specjalistą za pośrednictwem: czatu, rozmowy lub wideorozmowy i uzyskać potrzebne informacje, skonsultować swoje wyniki badań lub poprosić o pożądany dokument.

 

Cały proces jest bardzo szybki i nie powinien zająć więcej niż kilka minut. Na platformie haloDoctor dostępnych jest wielu lekarzy, także na elektroniczną wizytę możesz się umówić nawet na za 15 minut. Poznaj wszystkie benefity, jakie, dzięki temu uzyskasz i nie będziesz miał już ochoty wracać do tradycyjnej metody, żeby uzyskać e-Receptę na leki Rpw.

 

arrow Zmiany w e-Recepcie. Farmaceuta wyda ci leki na 120 dni
arrow Zmiany w wystawianiu recept. Czy dotyczą recept na tabletki „dzień po”? Ministerstwo odpowiada
arrow Jak długo ważna jest e-Recepta?
arrow Jak otrzymać receptę na wakacjach?
arrow Tabletka “dzień po”, czyli antykoncepcja awaryjna. Co trzeba o niej wiedzieć?
arrow Tabletki poronne, a tabletka „dzień po” – czym się różnią i co musisz o nich wiedzieć?

Ile lekarz może mi przepisać leków Rpw na e-Receptę?

 

e-Recepta Rpw – ile leków? W przypadku leków Rpw sytuacja wygląda trochę inaczej. Mianowicie lekarz nie ma możliwości, aby wypisać taką receptę przykładowo na cały rok. Możliwe jest jedynie, aby pacjent wykupił daną ilość leku, która maksymalnie będzie na 90 dni kuracji.

 

Leki psychotropowe mogą w różny sposób wpływać na organizm i psychikę człowieka, dlatego nie zaleca się stosowania ich przez dłuższy okres czasu bez badań lub konsultacji z lekarzem.

 

Leki Rpw są coraz częściej przepisywane na receptę przez lekarzy. Dlatego jeśli leczysz się już od jakiegoś czasu i kończy Ci się dany lek, a potrzebujesz recepty elektronicznej, aby go przedłużyć — wykorzystaj śmiało do tego konsultacje online. Na nich po krótkiej rozmowie z lekarzem otrzymasz czterocyfrowy kod do e‑Recepty, jeśli lekarz nie będzie widział żadnych przeciwwskazań. 

Szybka konsultacja:
Tabletka "dzień po" e-Recepta L4 Online
Czytaj także: E-recepta: wszystko co musisz wiedzieć arrow

Wypełnij formularz recepty i przejdź do konsultacji lekarskiej online.

eRecepta. e-Wizyta w 5 minut / 59zł

pole wymagane
pole wymagane
pole wymagane
pole wymagane
pole wymagane
pole wymagane
pole wymagane
Lekarz po zapoznaniu się z danymi każdorazowo decyduje o zasadności wystawienia recepty.
Najnowsze pytania pacjentów
Jaki lekarz może wystawić receptę RPW?
W sprawie recept RPW do jakiego lekarza moge sie kierowac? Czy wszyscy lekarze moga wystawiac takie recepty?
Każdy lekarz ma możliwość wystawiania recept Rpw - w razie pytań zapraszam na konsultacje online - wytłumaczę dokładnie wytyczne postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Paweł Skoczylas
lekarz, internista, lekarz rodzinny
Umów wizytę
Właściwego dla leczenia konkretnego schorzenia.
Jakub Woźniak
lekarz rodzinny
Umów wizytę
Każdy lekarz ma możliwość wystawiania recept Rpw - w razie pytań zapraszam na konsultacje online - wytłumaczę dokładnie wytyczne postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Czy otrzymam zaświadczenie o przyjmowaniu leków antydepresyjnych podczas e-Wizyty?
Przyjmuje leki antydepresyjne, jestem aktualnie na kwarantannie i nie mam dostępu do mojego psychiatry. Potrzebuje zaświadczenia o przyjmowaniu leku, ale mój psychiatra nie pracuje do końca roku. Czy po konsultacji jest możliwość wystawienia zaświadczenia o przyjmowaniu leku?
Zaświadczenie wystawia lekarz, który ma podstawy do zaświadczenia danego faktu. O stosowaniu leku może zaświadczyć wyłącznie lekarz, który prowadzi terapię danym lekiem.
Dariusz Jasonek
lekarz
Umów wizytę
Takie zaświadczenie powinien wystawić lekarz, który włączył/prowadzi leczenie.
Dawid Luwański
Umów wizytę
zaswiadczenie takie wystawi lekarz psychiatra na wizycie stacjonarnej
Maciej Tężycki
lekarz rodzinny, internista, lekarz
Umów wizytę
Zaświadczenie wystawia lekarz, który ma podstawy do zaświadczenia danego faktu. O stosowaniu leku może zaświadczyć wyłącznie lekarz, który prowadzi terapię danym lekiem.
Czy lekarz internista może przepisać lek psychotropowy?
Witam, czy lekarz internista może przepisać mi lek psychotropowy? Niestety mój lekarz jest na zwolnieniu do odwołania, a ja nie mogę przerywać leku o nazwie Zolpic, jestem już zapisana do Poradni Uzależnień, ale dopiero za miesiąc, żaden z lekarzy u mnie w przychodni niestety nie chce przepisać...
Decyzja każdorazowo należy do lekarza.
Marcin Myszura
lekarz
Umów wizytę
Tak jest to możliwe.
Paweł Skoczylas
lekarz, internista, lekarz rodzinny
Umów wizytę
Decyzja każdorazowo należy do lekarza.
Pokaż więcej pytań więcej
CHCESZ ZADAĆ PYTANIE?
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację

Serwis HaloDoctor ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej. W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem. Jeśli jesteś chory, potrzebujesz konsultacji lekarskiej, e‑Recepty lub zwolnienia lekarskiego umów wizytę teraz. Nasi lekarze są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę!

e-Recepta: wszystko,
co musisz wiedzieć
Sprawdź! Sprawdź!
Baza wiedzy o L4

Baza wiedzy o e-Recepcie

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Recepta online
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4 Umów wizytę