Czy otrzymam zaświadczenie o przyjmowaniu leków antydepresyjnych podczas e-Wizyty?

Przyjmuje leki antydepresyjne, jestem aktualnie na kwarantannie i nie mam dostępu do mojego psychiatry. Potrzebuje zaświadczenia o przyjmowaniu leku, ale mój psychiatra nie pracuje do końca roku. Czy po konsultacji jest możliwość wystawienia zaświadczenia o przyjmowaniu leku?
Takie zaświadczenie powinien wystawić lekarz, który włączył/prowadzi leczenie.
Kwarantanna nie jest przeszkodą do e-kontaktu. Proszę się zwrócić do rejestracji.
Nie ma możliwości uzyskania zaświadczenia o przyjmowaniu danego leku. Takie zaświadczenie może wystawić lekarz prowadzący.
zaswiadczenie takie wystawi lekarz psychiatra na wizycie stacjonarnej
Zaświadczenie wystawia lekarz, który ma podstawy do zaświadczenia danego faktu. O stosowaniu leku może zaświadczyć wyłącznie lekarz, który prowadzi terapię danym lekiem.
Takie zaświadczenie powinien wystawić lekarz prowadzący u którego się Pani leczy i ma dotychczasową dokumentację.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi