Clotrimazolum Promedo

Nazwa Produktu Leczniczego
Clotrimazolum Promedo
Nazwa powszechnie stosowana
Clotrimazolum
Postać farmaceutyczna
Krem
Substancja czynna
Clotrimazolum 1 g
Podmiot odpowiedzialny
Promedo Pharma Products GmbH
Konsultacja z e-receptą Konsultacja z Receptą Konsultacja z e-receptą

Clotrimazolum Promedo - podstawowe informacje o leku:

Clotrimazolum Promedo to krem, który skutecznie zwalcza grzybicze zapalenia skóry i błon śluzowych. Jego substancją czynną jest klotrymazol, który działa na dermatofity, drożdżaki oraz grzyby pleśniowe, w tym na grzybice stóp i dłoni oraz łupież pstry. Krem ten jest również skuteczny w leczeniu kandydozy skóry i błon śluzowych zewnętrznych narządów płciowych, takich jak Candida vulvitis i balanitis.

Wskazania do stosowania:

Grzybicze zakażenia skóry wywołane przez dermatofity (m.in. z rodzaju Trichophyton), drożdżaki, grzyby pleśniowe, w tym grzybice stóp i dłoni, łupież pstry. Kandydozy skóry i błon śluzowych zewnętrznych narządów płciowych (Candida vulvitis i balanitis).

Pliki do pobrania

Clotrimazolum Promedo  - ulotka (pdf) Pobierz separator download Clotrimazolum Promedo  - ChPL (Charakterystyka Produktu Leczniczego) Pobierz separator download

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Znajdź specjalistę w swojej okolicy

Miasto
search
search
Warszawa
Wrocław
Poznań
Kraków
Łódź
Katowice
Gdańsk
Szczecin
Opole
Rzeszów
Bydgoszcz
Lublin
Gorzów Wielkopolski
Białystok
Kielce
Olsztyn
Specjaliści
search
search
Schorzenia
search
search
Usługi
search
search
Powyższe informacje mają tylko i wyłącznie charakter poglądowy. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4 baza leków e-Recepta