Problemy z żołądkiem i jelitami, co to może być?

Od dłuższego czasu mam problem z żołądkiem i jelitami. Cały czas słyszę jak burczy w brzuchu i ciągłe przelewanie, czasami zgaga i mam napady głodu nawet jak zjem coś to czuję po krótkiej chwili, że znowu żołądek pusty zaczyna wiercić, ssać w brzuchu. Czasami mam biegunki. Nie mogę się wyspać od tego, w dodatku czuję mrowienie w rękach w nocy. W dzień jestem zmęczony, kręci mi się w głowie czasami. Na razie robiłem badania krwi i cukru i na bakterie helicobacter, wszystko w porządku. Co by można było jeszcze sprawdzić?

Proszę zgłosić się do poradni gastroenterologicznej.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3555
Pytań zadanych
przez pacjentów
8512
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi