Problemy z żołądkiem i jelitami, co to może być?

Od dłuższego czasu mam problem z żołądkiem i jelitami. Cały czas słyszę jak burczy w brzuchu i ciągłe przelewanie, czasami zgaga i mam napady głodu nawet jak zjem coś to czuję po krótkiej chwili, że znowu żołądek pusty zaczyna wiercić, ssać w brzuchu. Czasami mam biegunki. Nie mogę się wyspać od tego, w dodatku czuję mrowienie w rękach w nocy. W dzień jestem zmęczony, kręci mi się w głowie czasami. Na razie robiłem badania krwi i cukru i na bakterie helicobacter, wszystko w porządku. Co by można było jeszcze sprawdzić?

Proszę zgłosić się do poradni gastroenterologicznej.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi