2024-02-13

Czy te objawy wymagają konsultacji z lekarzem? Co może być ich przyczyną?

Potrzebuje konsultacji dotyczącej pewnych objawów. Jakieś dwa miesiące temu zauważyłem, że zmienił mi się rytm wypróżnień. Wcześniej całkiem regularny. Nigdy nie miałem żadnych problemów z trawieniem czy biegunek ani zaparć. Myślałem, że to może jakieś zatrucie, i że przejdzie. Na początku roku objawem, który mnie trochę zaniepokoił - była krew podczas wypróżniania. Na początku była to krew na papierze, później pojawiły się też ciemnoczerwone grudki i skrzepy krwi w stolcu. Wygląd stolca jakby też się zmienił. Z czasem krwi było coraz więcej. Od jakichś dwóch tygodni krew pojawia się przy każdym wypróżnieniu na papierze, w stolcu jak i też smugi na jego powierzchni. Od paru dni też jest taki biały śluz. Kilka razy czułem delikatne kłucie w dolnej części brzucha, a ostatniej nocy obudził mnie skurcz brzucha, dosyć intensywny. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Gastrolog w Toruniu Gastrolog w Łodzi Gastrolog w Bydgoszczy Gastrolog w Poznaniu Gastrolog w Gliwicach Gastrolog w Warszawie Gastrolog w Krakowie Gastrolog w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6338
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16437
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+149
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4