2024-02-25

Co powinienem zrobić w takiej sytuacji?

W Październiku 2023r. przebywałem w szpitalu z powodów bólów brzucha - po przeprowadzeniu diagnostyki okazało się, że choruje na przewlekle powierzchniowe zapalenie żołądka oraz limfocytowe zapalenie jelita grubego. Czy da się to wyleczyć? Po przeprowadzonej diagnostyce w szpitalu lekarz mówił, że powinno być w porządku i niby jest poprawa, lecz nie do końca jest to efekt, którego chciałbym osiągnąć. Tzn chodzi o bóle żołądka/brzucha ciągle przelewanie się w brzuchu i takie bulgotanie, biegunki, czasami też jest tak, że nie mogę się wypróżnić w ogóle przez 3-4 dni.
Może opiszę, jak to było na początku. W maju 2023r. Rozbolał mnie bardzo brzuch i w bardzo dużym nasileniu, że tak to okresie bolał mnie aż do zakończenia brania leków i różnych antybiotyków na bakterie, lecz brzuch do tej pory po prostu mnie boli. Utrudnia mi to strasznie codzienne funkcjonowanie. Byłem na kontroli w poradni gastrologii, lecz zrobili mi badania kału oraz pobrali wymaz i wyszło wszystko w normie, lecz ja sam czuje, że coś jest dalej ze mną nie tak, bo mnie to boli i tak jak opisywałem wcześniej - bardzo mi się przelewa w brzuchu, bulgocze, moje stolce są różne, biegunki, tłuszczowe, takie twarde, lub się w ogóle wypróżnić nie mogę. Na początku moich dolegliwości w maju 2023r. Miałem bardzo straszne bóle brzucha, aż w pewnym momencie robiło mi się słabo, to było takie uczucie, jakbym miał zemdleć. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zapalenie jelit w Katowicach Biegunka w Częstochowie Biegunka w Gliwicach Choroby żołądka w Gliwicach Zapalenie jelit w Częstochowie Zapalenie jelit w Gliwicach Biegunka w Warszawie Choroby żołądka w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6201
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16226
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+143
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4