Diabetofort

Nazwa Produktu Leczniczego
Diabetofort
Nazwa powszechnie stosowana
Produkt złożony
Postać farmaceutyczna
Płyn doustny
Substancja czynna
Phaseoli pericarpium 30 cz. + Betulae folium 20 cz. + Agropyri rhizoma 20 cz. + Rubi fruticosi folium 20 cz. + Rosae fructus 10 cz. + Etanol 70% (V/V)
Podmiot odpowiedzialny
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne "Leki Natury" Tadeusz Polański Sp. z o.o.
Konsultacja z e-receptą Konsultacja z Receptą Konsultacja z e-receptą

Diabetofort - podstawowe informacje o leku:

Produkt leczniczy jest tradycyjnie stosowany w przypadku zaburzeń oddawania moczu. Współpracując z lekarzem, lek może być stosowany przez osoby z rodziną predyspozycją do cukrzycy jako środek moczopędny, który zmniejsza tendencję do wzrostu poziomu cukru we krwi po posiłku (w przypadku hiperglikemii). Produkt ten jest przeznaczony do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach, a jego skuteczność opiera się na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Wskazania do stosowania:

Produkt leczniczy tradycyjnie stosowany w zaburzeniach w oddawaniu moczu. W porozumieniu z lekarzem lek może być stosowany przez osoby z rodzinną predyspozycją do cukrzycy jako wspomagający środek moczopędny, zmniejszający tendencję do wzrostu cukru po posiłku (w przypadkowej hiperglikemii).

Pliki do pobrania

Diabetofort  - ulotka (pdf) Pobierz separator download Diabetofort  - ChPL (Charakterystyka Produktu Leczniczego) Pobierz separator download

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

więcej więcej

Znajdź specjalistę w swojej okolicy

Miasto
search
search
Warszawa
Wrocław
Poznań
Kraków
Łódź
Katowice
Gdańsk
Szczecin
Opole
Rzeszów
Bydgoszcz
Lublin
Gorzów Wielkopolski
Białystok
Kielce
Olsztyn
Specjaliści
search
search
Schorzenia
search
search
Usługi
search
search
Powyższe informacje mają tylko i wyłącznie charakter poglądowy. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4 baza leków e-Recepta