Delortan Allergy

Nazwa Produktu Leczniczego
Delortan Allergy
Nazwa powszechnie stosowana
Desloratadinum
Postać farmaceutyczna
Tabletki powlekane
Substancja czynna
Desloratadinum 5 mg
Podmiot odpowiedzialny
Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A.
Konsultacja z e-receptą Konsultacja z Receptą Konsultacja z e-receptą

Delortan Allergy - podstawowe informacje o leku:

Delortan Allergy to lek przeciwhistaminowy, który zawiera desloratadynę. Dzięki niemu można skutecznie kontrolować reakcje alergiczne i łagodzić ich objawy, bez ryzyka senności. Lek ten jest szczególnie skuteczny w przypadku alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, które może być spowodowane uczuleniem na roztocza lub katar sienny. Objawy takie jak kichanie, wodnista wydzielina z nosa, swędzenie podniebienia oraz zaczerwienienie i łzawienie oczu, można skutecznie złagodzić dzięki Delortan Allergy. Lek ten jest również skuteczny w łagodzeniu objawów pokrzywki, takich jak świąd skóry i wysypka. Dzięki temu, że działanie Delortan Allergy utrzymuje się przez cały dzień, można łatwo powrócić do normalnych czynności i spokojnie zasnąć. Delortan Allergy jest przeznaczony dla dorosłych oraz młodzieży powyżej 12 roku życia.

Wskazania do stosowania:

Delortan Allergy jest wskazany u dorosłych i młodzieży w wieku 12 lat i starszych w celu łagodzenia objawów związanych z:

  • alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa,
  • pokrzywką.

Pliki do pobrania

Delortan Allergy  - ulotka (pdf) Pobierz separator download Delortan Allergy  - ChPL (Charakterystyka Produktu Leczniczego) Pobierz separator download

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

więcej więcej

Znajdź specjalistę w swojej okolicy

Miasto
search
search
Warszawa
Wrocław
Poznań
Kraków
Łódź
Katowice
Gdańsk
Szczecin
Opole
Rzeszów
Bydgoszcz
Lublin
Gorzów Wielkopolski
Białystok
Kielce
Olsztyn
Specjaliści
search
search
Schorzenia
search
search
Usługi
search
search
Powyższe informacje mają tylko i wyłącznie charakter poglądowy. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4 baza leków e-Recepta