Problem z brodawkami

Dzień dobry, Mam problem z brodawkami, które pojedyncze zawsze były i nie przeszkadzały specjalnie, ale teraz wraz z wiekiem (60)pokazuje się ich coraz więcej(pod piersiami, w okolicach pach). Jak można się tego pozbyć??
Zalecam konsultację z lekarzem lub lekarzem specjalistą - dermatologiem celem dokładnej oceny problemu. Zwykle w takim przypadku rozważa się usunięcie w/w zmian skórnych np. przy pomocy lasera - zmiany wówczas goją się szybko i najczęściej nie dochodzi do powstawania blizn.
Należy zgłosić się do dermatologa - on zadecyduje o metodach ich usuwania.
Proszę skontaktować się z lekarzem dermatologiem.
Konieczna wizyta u dermatologia i wykonanie badania dermoskopowego każdej zmiany skórnej, po czym dermatolog zaproponuje metody ekstrakcji zmian.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi