Problem z brodawkami

Dzień dobry, Mam problem z brodawkami, które pojedyncze zawsze były i nie przeszkadzały specjalnie, ale teraz wraz z wiekiem (60)pokazuje się ich coraz więcej(pod piersiami, w okolicach pach). Jak można się tego pozbyć??
Zalecam konsultację z lekarzem lub lekarzem specjalistą - dermatologiem celem dokładnej oceny problemu. Zwykle w takim przypadku rozważa się usunięcie w/w zmian skórnych np. przy pomocy lasera - zmiany wówczas goją się szybko i najczęściej nie dochodzi do powstawania blizn.
Należy zgłosić się do dermatologa - on zadecyduje o metodach ich usuwania.
Proszę skontaktować się z lekarzem dermatologiem.
Konieczna wizyta u dermatologia i wykonanie badania dermoskopowego każdej zmiany skórnej, po czym dermatolog zaproponuje metody ekstrakcji zmian.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi