Lekarz Aleksandra Urban-Preisner
lekarz medycyny podróży, lekarz rodzinny, internista
5.00 / 12 opinii

Lekarz Aleksandra Urban-Preisner

lekarz medycyny podróży, lekarz rodzinny, internista
5.00 / 12 opinii
ul. Strzelców 22a, Gdynia
Indywidualna Praktyka Lekarska Aleksandra Urban-Preisner
Najbliższy wolny termin ...
Zobacz

O mnie

Jestem lekarką zajmującą się leczeniem dorosłych i dzieci, na co dzień pracuję w poradniach podstawowej opieki zdrowotnej. Patrzę na pacjenta całościowo, zawsze szczegółowo interpretuję badania laboratoryjne oraz poszerzam diagnostykę. Uwielbiam opowiadać pacjentom o profilaktyce zdrowia i zawsze zachęcam do wprowadzenia nawet najmniejszych zmian w kierunku lepszego zdrowia i samopoczucia.

Zajmuję się również medycyną podróży: udzielam porad ...
Jestem lekarką zajmującą się leczeniem dorosłych i dzieci, na co dzień pracuję w poradniach podstawowej opieki zdrowotnej. Patrzę na pacjenta całościowo, zawsze szczegółowo interpretuję badania laboratoryjne oraz poszerzam diagnostykę. Uwielbiam opowiadać pacjentom o profilaktyce zdrowia i zawsze zachęcam do wprowadzenia nawet najmniejszych zmian w kierunku lepszego zdrowia i samopoczucia.

Zajmuję się również medycyną podróży: udzielam porad przed podróżą a także pomagam w wyborze koniecznych szczepień. Pracuję w Instytucie Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży. Jestem zapaloną podróżniczką, lubiącą planować egzotyczne podróże - ostatnio odbyłam 4 miesięczną przygodę w Azji.

Zapraszam na konsultacje ogólne oraz z zakresu medycyny podróży (do każdej konsultacji dołączam infografikę o najczęstszych zagrożeniach w podróży oraz apteczkę podróżującego - do wydrukowania)
Pokaż więcej Pokaż więcej
ul. Strzelców 22a, Gdynia
Indywidualna Praktyka Lekarska Aleksandra Urban-Preisner
Najbliższy wolny termin ...
Zobacz

Wykształcenie

Studia lekarskie na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2021 roku. - Staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Krakowie. - Praca w przychodniach podstawowej opieki zdrowotnej na terenie całej Polski. - Praca w certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży - centrach medycyny podróży. - Członek Polskiego Towarzystwa Wakcynologii. - Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży. - Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia Szkolę się nieustannie na wielu konferencjach, webinarach, w końcu poszerzanie swojej wiedzy to obowiązek w tym zawodzie :)

Języki

Angielski, Polski

Dodatkowe informacje

Szanowni Pacjenci,

Proszę mieć na uwadze, że nie wystawiam recept na leki psychotropowe, uzależniające oraz leków stosowanych przewlekle bez stosownej dokumentacji od specjalisty.
WYMAGANA jest możliwość wglądu do Internetowego Konta Pacjenta według najnowszego rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia.

Udzielenie zwolnienia lekarskiego jest decyzją LEKARZA, muszą istnieć do tego konkretne wskazania.

Rodzic pacjenta pediatrycznego do 6 roku życia nie powinien korzystać z usług telemedycyny, a rodzice starszego pediatrycznego pacjenta jedynie w ramach porady nieinfekcyjnej, kiedy nie występują ostre objawy chorobowe.

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
Konsultacja + ewentualne L4 (e-Zwolnienie)
89 zł
15 min.
Umów wizytę
Konsultacja lekarska z eReceptą
59 zł
15 min.
Umów wizytę
Konsultacja internistyczna online
109 zł
20 min.
Umów wizytę
Interpretacja wyników badań
69 zł
15 min.
Umów wizytę
Online consultation (English)
99 zł
20 min.
Umów wizytę

Leczone schorzenia

Schorzenie Zespół jelita drażliwego
Schorzenie Zatorowość płucna
Schorzenie Zapalenie zatok
Schorzenie Zapalenie pęcherza moczowego
Schorzenie Zapalenie migdałków
Schorzenie Zapalenie jelit
Schorzenie Zapalenie gardła
Schorzenie Zapalenie cewki moczowej i pęcherza moczowego
Pokaż więcej Schorzenia

Opinie

5,0
Bardzo pomocna Pani doktor ! Polecam !
5,0
Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Pomaga w trudnych przypadkach. Lekarz z powołaniem. Coraz mniej takich profesjonalnych lekarzy. Bardzo dziękuję za pomoc.
5,0
Bardzo miła Pani doktor i bardzo dobra, troszczy się o pacjenta i szczegółowo wszystko wyjaśniła. Polecam
5,0
Bez treści
Pokaż więcej Pokaż więcej

Odpowiedzi na pytania

Czy warto zaszczepić się przeciwko HPV w wieku 23-lat?
 Mój ginekolog prosił, żebym to przemyślała, wyniki z cytologi zawsze wychodzą, jakby było coś nie tak, ale nic nie wskazuje na występowanie raka.
Czy to może być anemia?
Od ponad miesiąca ciągle się źle czuje. Zaczęło się od zakażenia górnych dróg oddechowych gdy myślałam, że choroba już za mną zaczęły się zawroty głowy, miałam rezonans, z...
Czy długi lot z Wiednia do Japonii w 10 tygodniu ciąży może mieć negatywne skutki na rozwój dziecka?
Zwłaszcza jeśli chodzi o ekspozycję na promieniowanie? Miałam już pierwsze badanie w ramach książeczki zdrowia dziecka i wszystko było w porządku.
Ciąża, a wyjazd.
Jestem w 3 tygodniu ciąży. Czy mogę wyjechać w góry na weekend majowy (500 km) oczywiście nie chodzić po górach.
Pokaż więcej pokaż więcej

Artykuły z moim udziałem

brak

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego rodzaju porad lekarskich udziela Lekarz Aleksandra Urban-Preisner
Lekarz Aleksandra Urban-Preisner to lekarz medycyny podróży. Na podstawie zdobytej wiedzy medycznej oraz doświadczenia, lekarz ten świadczy usługi medyczne w takim zakresie jak: Konsultacja + ewentualne L4 (e-Zwolnienie), Konsultacja lekarska z eReceptą, Konsultacja internistyczna online, Interpretacja wyników badań, Online consultation (English)
Gdzie przyjmuje pacjentów Lekarz Aleksandra Urban-Preisner?
Lekarz Aleksandra Urban-Preisner przyjmuje pacjentów pod adresem:
- ul. Strzelców 22a, Gdynia
Czy Lekarz Aleksandra Urban-Preisner oferuje również możliwość konsultacji online?
Tak, Lekarz Aleksandra Urban-Preisner oferuje konsultacje online. Żeby zarezerwować taką wizytę wystarczy kliknąć zakładkę „konsultacje online” i wybrać pasujący termin.
W jakich językach udziela porad Lekarz Aleksandra Urban-Preisner?
Języki, w jakich porad udziela Lekarz Aleksandra Urban-Preisner to: Angielski, Polski
Jakie schorzenia leczy Lekarz Aleksandra Urban-Preisner?
Lekarz Aleksandra Urban-Preisner oferuje konsultacje lekarskie w zakresie takich schorzeń jak: Zespół jelita drażliwego, Zatorowość płucna, Zapalenie zatok, Zapalenie pęcherza moczowego, Zapalenie migdałków, Zapalenie jelit, Zapalenie gardła, Zapalenie cewki moczowej i pęcherza moczowego, Trądzik, Rwa kulszowa.
Jakie wykształcenie ma Lekarz Aleksandra Urban-Preisner?
Lekarz Aleksandra Urban-Preisner w notce o swoim wykształceniu pisze: Studia lekarskie na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2021 roku. - Staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Krakowie. - Praca w przychodniach podstawowej opieki zdrowotnej na terenie całej Polski. - Praca w certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży - centrach medycyny podróży. - Członek Polskiego Towarzystwa Wakcynologii. - Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży. - Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia Szkolę się nieustannie na wielu konferencjach, webinarach, w końcu poszerzanie swojej wiedzy to obowiązek w tym zawodzie :)
Strona WWW placówki medycznej: Indywidualna Praktyka Lekarska Aleksandra Urban-Preisner Czudec, Wyżne 201A   |   Regulamin świadczenia usług