Operacyjne usunięcie prostaty

Witam, mam 80 l. W 2006r.operacyjnie usuniecie prostaty .Lipiec 2019 PSA=3,6.Lipiec 2020 PSA=118.Stwierdzono(skaning z kontrastem) małe dwa przerzuty na kości i dwa na węzły .Natychmiast dostałem 2x"Firmagon" i PSA=1,4.Po miesiącu "Pamorelin" a następny za 3 miesiące itd...ma być. Na razie czuje się dobrze. Doradzano mi ,abym kupił suplement: "Na prostatę Forte"-aktiw - firmy "Doppel herz". Niestety, obawiam się ,ze już przy leczeniu hormonalnym, który ma za zadanie obniżenie testosteronu-to ten suplement nie jest dla mnie. Jaki suplement diety powinienem sobie kupić, aby opóźnić przebieg mojego schorzenia? Proszę o rade ,dziękuje za pomoc, pozdrawiam, Kaj .

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Zapytaj lekarza
Wpisz treść swojego pytania
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
169
Pytań zadanych
przez pacjentów
83
Odpowiedzi
udzielonych przez lekarzy
19
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi