Jakiś czas temu przeszłam infekcje górnych dróg od

Jakiś czas temu przeszłam infekcje górnych dróg oddechowych ( od dziecka miałam z tym problem z powodu astmy) . Brałam tabletki ale zwykle typu ibuprofen apap. Lekki stan podgorączkowy. Podczas infekcji wychodziłam z domu (starałam się być dokładnie ubrana żeby nigdzie nie zawiało). Z tydzień temu poczułam się lepiej , a po tym tygodniu przedwczoraj zaczęłam na nowo podkasywać , dzisiaj kaszle dość częściej wypluwam z oskrzeli wydzielinę a do tego doszedł ostry ból z boku po lewej ból przy każdym ruchu oraz przy każdym większym wdechem . Nie wiem co zrobić bo w dzisiejszych czasach koronawirusa po prostu nie przyjmą na izbę przyjęć a naprawdę nie podoba mi się ten nagły ból. Proszę o pomoc.
w/w wymagają osobistego zbadania przez lekarza
Objawy zgłoszone wymagają pełnego badania przedmiotowego, konieczna jest wizyta u lekarza.
Zalecana konsultacja lekarska.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi