Jakiś czas temu przeszłam infekcje górnych dróg od

Jakiś czas temu przeszłam infekcje górnych dróg oddechowych ( od dziecka miałam z tym problem z powodu astmy) . Brałam tabletki ale zwykle typu ibuprofen apap. Lekki stan podgorączkowy. Podczas infekcji wychodziłam z domu (starałam się być dokładnie ubrana żeby nigdzie nie zawiało). Z tydzień temu poczułam się lepiej , a po tym tygodniu przedwczoraj zaczęłam na nowo podkasywać , dzisiaj kaszle dość częściej wypluwam z oskrzeli wydzielinę a do tego doszedł ostry ból z boku po lewej ból przy każdym ruchu oraz przy każdym większym wdechem . Nie wiem co zrobić bo w dzisiejszych czasach koronawirusa po prostu nie przyjmą na izbę przyjęć a naprawdę nie podoba mi się ten nagły ból. Proszę o pomoc.
w/w wymagają osobistego zbadania przez lekarza
Objawy zgłoszone wymagają pełnego badania przedmiotowego, konieczna jest wizyta u lekarza.
Zalecana konsultacja lekarska.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi