Biorę Tegretol CR400 400-0-400 i od pewnego czasu

Biorę Tegretol CR400 400-0-400 i od pewnego czasu pojawiło mi się na skórze, przede wszystkim na plecach, taka jakby wysypka - nie swędzi mnie to, tylko jest taki "grysik". Tegretol biorę od sierpnia, poza tym nic mi nie jest, żadnych bóli, wymiotów, etc. Czy na to pomoże Hydrocortison w maści? Czy to zostawić i obserwować? Najwyżej będę cały "grysikowaty" :) Chyba, że czymś innym smarować albo brać...?
Opisywany problem kwalifikuje się do wideo konsultacji lub konsultacji osobistej u lekarza prowadzącego, który zalecił Tegretol - aby rozpoznać charakter zmian skórnych oraz ich nasilenie i aby wykluczyć istotne działania uboczne po Tegretolu. Hydroxortison to bardzo stara maść; istnieje obecnie wiele innych preparatów o silniejszym działaniu miejscowym bez ryzyka działania ogólnoustrojowego. Pozdrawiam Paweł Sala
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Zapytaj lekarza
Wpisz treść swojego pytania
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
179
Pytań zadanych
przez pacjentów
85
Odpowiedzi
udzielonych przez lekarzy
20
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi