magister Anna Formeister - Dziuk
psycholog
4.00 / 1 opinia
Rejestrujesz się do:
Ogólnopolskie Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego \"ENSO\" Sp. z o.o. Sp.k. | Opole | ks. H. Kołłątaja 10/8
O mnie
Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym w trakcie certyfikacji. Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Gdańskim, następnie ukończyłam studia podyplomowe z zakresu psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie uczestniczę w specjalistycznym 4-letnim szkoleniu psychoterapeutycznym w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako psycholog w służbach mundurowych oraz w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Gdańskiego Centrum Zdrowia. Dodatkowo współpracuję z firmami i instytucjami publicznymi prowadząc szkolenia i warsztaty zarówno dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Swoją pracę poddaję stałej superwizji. Stale podnoszę swoje umiejętności i kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach psychologicznej.

W swojej pracy korzystam głównie z podejścia klasycznej terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii schematu i uważności. Najważniejszą zasadą, którą kieruję się w pracy z klientem, jest relacja oparta na poczucia bezpieczeństwa i akceptacji, dająca możliwość otwartej rozmowy i wspólnego stawiania czoła trudnościom i wyzwaniom.
więcej
Adresy
ul. ks. H. Kołłątaja 10/8, Opole
Ogólnopolskie Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego \"ENSO\" Sp. z o.o. Sp.k.
Najbliższy wolny termin ...
797504804
Usługi
Konsultacja psychologiczna - 60 minut
60 min · 150 zł
Konsultacja psychologiczna 2 osoby
60 min · 170 zł
Konsultacja psychologiczna dla dzieci pow. 14 lat - 60 minut
60 min · 150 zł
Konsultacja psychoterapeutyczna
60 min · 150 zł
Psychoterapia indywidualna - 50 minut
50 min · 150 zł
Opinie o specjaliście
4,0
Gość 27.04.2020 godz. 21:54
Rejestrujesz się do:
Ogólnopolskie Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego \"ENSO\" Sp. z o.o. Sp.k. | Opole | ks. H. Kołłątaja 10/8
Strona WWW placówki medycznej: Ogólnopolskie Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego \"ENSO\" Sp. z o.o. Sp.k. Opole, ks. H. Kołłątaja 10/8 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: