Aleksandra Dembicka
psycholog
O mnie
Jestem psychologiem, ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Kwalifikacje psychoterapeuty rozwijam w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.
Dzięki pracy
z ludźmi odkryłam, że zawsze warto rozmawiać i być otwartym na nowe rozwiązania, ponieważ w ten sposób możemy realnie wpływać na jakość naszego życia. Doświadczenie w pracy z młodzieżą nauczyło mnie, że ludzie to ogromne źródło wiedzy i inspiracji.

Porozmawiajmy, jeśli doświadczasz stanów lękowych, depresji, zaburzeń psychosomatycznych, trudności w relacjach z innymi albo kryzysu życiowego.
Masz wrażenie, że nie do końca wykorzystujesz swój potencjał? Chcesz nawiązywać głębsze relacje z ludźmi? A może pragniesz podnieść komfort swojego życia? Zapraszam na spotkanie konsultacyjne, w trakcie którego będziemy mogli konstruktywnie porozmawiać i wspólnie opracować skuteczne rozwiązania.
więcej
Adresy
ul. ks. H. Kołłątaja 10/8, Opole
Ogólnopolskie Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego \"ENSO\" Sp. z o.o. Sp.k.
Najbliższy wolny termin ...
797504804
Usługi
Konsultacja psychologiczna - 60 minut
60 min · 150 zł
Konsultacja psychologiczna 2 osoby
60 min · 170 zł
Psychological consultation
60 min · 200 zł
Psychoterapia indywidualna - 50 minut
50 min · 150 zł
Opinie o specjaliście
Specjalista nie posiada żadnych opinii
Rejestrujesz się do:
Ogólnopolskie Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego \"ENSO\" Sp. z o.o. Sp.k. | Opole | ks. H. Kołłątaja 10/8
Strona WWW placówki medycznej: Ogólnopolskie Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego \"ENSO\" Sp. z o.o. Sp.k. Opole, ks. H. Kołłątaja 10/8 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: