Uczucie ciężkości w klatce piersiowej.

Od dłuższego czasu zmagam sie z takim dziwnym stanem zdrowia. Mianowicie czuję ciężkość, jakby mnie coś zatykało. Zawsze objawia się to gdy leżę w łóżku wieczorem na boku lub na wprost. Jest to po prawej stronie klatki piersiowej i promieniuje z tyłu na plecach w tym samym miejscu co z przodu. Ta czynność wieczorem utrudnia mi już funkcjonowanie.

Takie objawy mogą być wywołane problemami z kręgosłupem piersiowym lub napięciami w górnym otworze klatki piersiowej . Wyżej wymienione problemy można sprawdzić na terapii manualnej lub Osteopatycznej
Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego/internisty, z badaniem przedmiotowym i zleceniem niezbędnej diagnostyki (m.in. rtg klatki piersiowej).

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi