2024-03-12

Czy to normalne, czy powinnam udać się znowu na sor?

Od listopada zeszłego roku mam bóle w klatce piersiowej, byłam na sorze i u lekarza, ale stwierdzono, że to nerwoból. Jakoś miesiąc temu znowu zaczęła mnie boleć klatka piersiowa -  wzięłam leki, które zostały mi przepisane, ból nie minął, a do tego zaczęła drętwieć i bardzo boleć mnie prawa ręka do tego prawy bark. Byłam z tym na sor i mam spłycenie fizjologicznej lordozy szyjnej z tendencją do kifotycznego ustawienia trzonów kręgu C5, C6 oraz nadmiernie rozwinięte masy boczne trzonu kręgu C7. Dostałam skierowanie do ortopedy, ale muszę czekać. Dziś zaczęła mi znowu puchnąć ręka, drętwieć i boleć do tego miałam zawroty i silny ból głowy. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Kardiolog w Gliwicach Kardiolog w Częstochowie Ortopeda w Gliwicach Ból w klatce piersiowej w Warszawie Ból w klatce piersiowej w Poznaniu Ból w klatce piersiowej w Bielsku-Białej Ból w klatce piersiowej w Krakowie Ból w klatce piersiowej w Gdańsku

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6338
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16437
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+149
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4