2024-01-28

Czy jest jakieś wytłumaczenie, co mogło się stać i jak długo będę jeszcze cierpiała?

Mam problem po biopsji małego guzka tarczycy. W ciągu 7 dni ból w miejscu wkłucia i bliskich okolicach zmniejszył się tylko nieznacznie, bóle są bardzo rozległe, promieniują do obojczyka, ucha, za uchem, potylicy, szczęki, skroni i głowy w części czołowej. Ból mocno nasila się podczas połykania, ruszania głową, ziewania, kasłania, śmiechu itp. Niepokoją mnie również dolegliwości ze strony serca, mam bóle w klatce, szczególnie po jakimkolwiek wysiłku typu spacer czy wejście na schody, szybko się męczę. Na badanie weszłam zdrowa i pełna sił, a wyszłam ledwie na własnych nogach, 2 dni przespałam. Potem nastąpiła lekka poprawa, ale dalej brak postępów. Biopsję tarczycy miałam już wcześniej kilkukrotnie i nigdy takich problemów nie miałam. Dodam, że jestem nauczycielką pracującą z małymi dziećmi, obecnie mam ferie zimowe, więc nie muszę dużo głosu używać, śpiewać, biegać itp. Ale już jutro wracam do pracy i nie wiem, czy dam radę 30h w tyg. w szkole.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15641
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4