Obrzęk i ból kostki podczas chodzenia po wyleczonym skręceniu - czy powinno się pójść do lekarza?

2 lata temu skręciłam kostkę i od tamtego czasu noga wygięła się gdy szłam, ale nie było praktycznie bólu (stało się tak 2 lub 3 razy). Wczoraj zdarzyło się, że gdy zaczęłam biec poczułam silny ból tak jakby torebki stawowej. Miałam problem by normalnie iść, obrzęk był niewielki, przez jakiś czas czułam nawet lekką sztywność, ale dziś nie ma praktycznie śladu po tej sytuacji. Czy powinnam udać się do fizjoterapeuty, ortopedy czy po prostu zbagatelizować te wszystkie zdarzenia?

Wskazana stacjonarna konsultacja ortopedyczna.
należy ponownie zgłosić się do specjalisty i poszerzyć diagnostykę
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Fizjoterapeuta w Gliwicach Fizjoterapeuta w Warszawie Fizjoterapeuta w Bielsku-Białej Fizjoterapeuta w Katowicach Fizjoterapeuta w Częstochowie Fizjoterapeuta w Opolu Fizjoterapeuta w Gdańsku Fizjoterapeuta w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3893
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10000
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi