2024-04-11

Co może być tego powodem?

W przypadku kiedy ucisnę lewą stopę - na przykład poprzez założenie butów. Czuję wtedy, że stopa lewa jest większa od prawej - co jest jak najbardziej normalne. Jednakże na wysokości kości klinowatej przyśrodkowej czuję wtedy ucisk, to po krótkiej chwili czuję mrowienie w lewym policzku, czubku lewego ucha i lewej stronie owłosionej części głowy. Po dłuższej chwili dochodzi uczucie rozdrażnienia i dezorientacji. Kiedy lewy but jest rozluźniony, na wysokości kości przyśrodkowej klinowatej wtedy nie ma żadnych objawów. Miałem robiony rezonans magnetyczny odcinka szyjnego, jednak bez odchyłów od normy.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ortopeda w Bielsku-Białej Ortopeda w Dąbrowie Górniczej Ortopeda w Katowicach Ortopeda w Gliwicach Ortopeda w Częstochowie Ortopeda w Warszawie Ortopeda w Poznaniu Ortopeda w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6338
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16437
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+149
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4