2024-04-25

Czy to może być coś poważniejszego niż tłuszczaki?

Mam 28 lat jestem po 3 cięciach cesarskich. Obecnie karmię piersią od 18 miesięcy. Od kilkunastu miesięcy mam guzek w odcinku lędźwiowym - nie boli, gdy nie dotykam. W lutym zauważyłam guzek na obojczyku twardy z fragmentami kuleczek, lekarz rodzinny zlecił rtg jednak nic nie wyszło. Za jakiś tydzień wyszedł kolejny, lecz na żebrach klatki piersiowej (w dotyku przesuwalne owalne) w miesiąc urósł do tego stopnia, że przesunął się do drugiego obojczyka. Poszłam na wizytę do chirurga i dostałam zlecenie na USG, lecz cały czas czekam - nie ma miejsc nawet prywatnie. Przez ten czas, czyli 3 miesiące, mam już w tych guzikach całą górną część klatki piersiowej i mostek. Na mostku (pomiędzy piersiami) podczas dotyku boli mnie i tak przez kilka godzin. Nie potrafię stwierdzić czy w piersiach coś mam. Co jakiś czas boli mnie klatka piersiowa i tak jakby w środku.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Laryngolog we Wrocławiu Laryngolog w Katowicach Laryngolog w Bielsku-Białej Laryngolog w Dąbrowie Górniczej Laryngolog w Gliwicach Laryngolog w Warszawie Laryngolog w Częstochowie Laryngolog w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6483
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16891
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+156
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4