2024-04-26

Czy jak zrobiliby mi przed pierwszą operacją konkretne badania, to może mogli mnie operować za jednym razem?

Jestem 2 miesiące po operacji przepukliny pachwinowej prawej, zostałam zdiagnozowana tylko podczas badania na stojąco i od razu zabieg. Po zabiegu nie mogłam stanąć na nogę, bo przechodził mi prąd z bólem w udo. Po zdjęciu szwów przestało mnie ściągać w pachwinie, ale został ból w udzie i pachwinie. Po wizycie u neurologa i zrobieniu badań nerwów wyszło, że mam uszkodzone czuciowe nerwy udowe i nerwy od biodra do pachwiny osłabione 30%. Biorę leki na odbudowanie tych nerwów. W międzyczasie zaczęło znów się dziać - zrobili mi usg i wyszło, że mam teraz przepuklinę udową i kolejna operacja. Lekarz twierdzi, że nie jest możliwe uszkodzenie nerwu podczas operacji, jak od operacji nie mogę chodzić? 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Przepuklina w Bielsku-Białej Przepuklina w Krakowie Chirurg w Katowicach Neurolog w Katowicach Przepuklina w Gliwicach Chirurg w Dąbrowie Górniczej Przepuklina w Katowicach Neurolog w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6402
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16568
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+151
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4