Czy rehabilitacja może pomóc, jeżeli w pięcie po zmiażdżeniu nazbierała się woda?

3 czerwca miałam wypadek i noga została zmiażdżona. Pierwsza tomografia po wypadku pokazała krwiaki w stopie i stłuczenia. Druga tomografia wykonana po 7 tygodnia (dlatego, że w dalszym ciągu nie mogę stanąć na pięcie) wykazała, że nazbierała się tam woda, ale nie wiem gdzie dokładnie, ponieważ nikt nie potrafi mi tego wytłumaczyć. Lekarz zalecił masaże i rehabilitacje, tylko że tej pięty nie da się tak naprawdę dotknąć. Moje pytanie brzmi w jaki sposób doszło do tego, że ta woda się tam znalazła? Czy masaże lub rehabilitacja naprawdę mogą pomóc? Może jest inny sposób usunięcia wody lub całkiem inne leczenie?

Proszę zgłosić się do specjalisty ortopedy. Byc może usg stawu pozwoli uzyskać więcej informacji.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Fizjoterapeuta w Częstochowie Fizjoterapeuta w Opolu Fizjoterapeuta w Gdańsku Fizjoterapeuta w Dąbrowie Górniczej Fizjoterapeuta w Katowicach Fizjoterapeuta w Gliwicach Fizjoterapeuta w Warszawie Fizjoterapeuta w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3893
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10036
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi