Czy po nietypowym napadzie padaczkowym należy zgłosić się do lekarza?

Brat miał długi napad padaczkowy w nocy, z krzykiem, drętwieniem mięśni i obfitą ilością śliny i krztuszeniem się. Napad padaczkowy odmienny od przednich, które były krótkie i z tylko chwilową utratą świadomości, regularnie bierze lekarstwa. Czy powinien zgłosić się kontrolnie do lekarza? I jakich badań może się domagać?
Zawsze warto skonsultować to z lekarzem w szczególności aby zebrać dokładniejszy wywiad. Wykonać badania zalecano przez lekarza.
Zalecam konsultację neurologiczną.
Należy zgłosić się do neurologa.
Należy zgłosić się do neurologa.
Zalecana konsultacja neurologiczna.
Wskazana konsultacja neurologiczna. Lekarz zaleci potrzebne badania.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi