2024-03-16

Czy te ataki podczas snu mogą być od tarczycy?

Mam 32 lata. Od marca 2023 roku (3 miesiące po porodzie) borykam się z dziwnymi dolegliwościami mianowicie: zaburzenia pamięci i koncentracji, ciągłe zmęczenie, trądzik, bolące wypryski na ciele, wypadające włosy, bardzo obfite i nieregularne miesiączki, spadek libido do zera, spadki glukozy, stany depresyj e i lękowe, poza tym raz w miesiącu około 2 tygodni przed miesiączką, podczas snu mam taki atak, wydaję okrzyk, wypręża mi ciało, trwa to ok. 30 sekund, oczywiście ja jestem tego nieświadoma, bo śpię i tak jakbym wtedy była nieprzytomna, wiem to z opowiadań męża, przed tym atakiem wieczorem przed zaśnięciem występuje takie łaskotanie w gardle zmuszające do kaszlu. Wynik TSH z czerwca 2023 roku - w normie. Byłam u neurologa, robiłam EEG i badanie nie wykazało, że to była padaczka, neurolog kazał udać się do psychiatry z uwagi na stany depresyjne, psychiatra dał leki na depresje i stwierdził, że na pewno padaczka to nie jest, że może być to od depresji, ale po lekach nie przeszło, kazał udać się do diabetologa, diabetolog po wykonaniu wszystkich badań stwierdziła, że cukrzyca to nie jest, udałam się do ginekologa, ginekologiczne jest wszystko dobrze, mój ginekolog twierdzi, że TSH jest podwyższone i kazał mi brać leki na tarczycę, od tygodnia je biorę. Jednak dzisiaj znów dostałam taki atak podczas snu, ginekolog kazał zwrócić się do endokrynologa. 

Zgłoszono wiele objawów nie mających ze sobą związku, z którymi należy zgłosić się do odpowiednich specjalistów.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Psychiatra w Poznaniu Psychiatra w Częstochowie Endokrynolog w Dąbrowie Górniczej Psychiatra w Krakowie Neurolog w Dąbrowie Górniczej Padaczka w Dąbrowie Górniczej Psychiatra w Gliwicach Psychiatra w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6374
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16510
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+150
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4