Co powoduje paraliż senny?

Chciałabym się dowiedzieć czego objawem są paraliże senne jakich doznaję podczas drzemek w ciągu dnia. Zdarzają się one 3-4 razy w miesiącu, ale zazwyczaj podczas popołudniowych drzemek. Czuję, że chcę się obudzić i widzę mój pokój, ale nie jestem w stanie się poruszać ani nic mówić. Chcę już wstać, ale nie jestem w stanie nic zrobić. Jak temu zaradzić i co jest objawem takich paraliży, ponieważ obawiam się, że mogę się już nigdy nie wybudzić.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Psychiatra we Wrocławiu Psycholog we Wrocławiu Psycholog w Katowicach Psychiatra w Warszawie Psycholog w Warszawie Psycholog w Dąbrowie Górniczej Psychiatra w Poznaniu Psycholog w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3917
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10061
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi