2023-11-06

Co może być przyczyna powyżej wymienionych objawów?

Mam 38 lat i od dłuższego czasu dokuczają mi wzdęcia niezależnie od tego co zjem. Niepełne wypróżnienie, ból brzucha w okolicy pępka, gniecenie, kucie, często mi się odbija, ale mam uczucie jak by przełyk był wypełniony powietrzem - wtedy czuje gniecenie w okolicy pępka. Objawy nasiliły się po silnym przebytym stresie, wpadłam w panikę, która doprowadziła do hiperwentylacji. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Stres w Toruniu Wzdęcia w Bielsku-Białej Stres w Łodzi Stres w Lublinie Stres we Wrocławiu Stres w Opolu Stres w Poznaniu Stres w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5995
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15695
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4