Ciągłe układanie czarnych scenariuszy w głowie

Ciągle w głowie układam smutne i ”czarne” scenariusze. Ciągle się stresuję i przejmuję tym co się wydarzy, niestety stres "bez powodu" potrafi być tak duży, iż miewam duszności, a nawet wymioty w trakcie przebiegu codziennego życia. Gdzie szukać pomocy?
Zalecam konsultację z lekarzem, najlepiej ze specjalistą - psychiatrą.
Pomocy należy szukać u specjalisty, najlepiej lekarza psychiatry.
Wskazana konsultacja z lekarzem psychiatrą.
Proszę skontaktować się z psychiatrą lub lekarzem rodzinnym który włączy leczenie.
Polecam od razu kierować się do lekarzy którzy mają największe doświadczenie w leczeniu podobnych schorzeń czyli do psychiatry. Jeżeli nie jest to możliwe to w pierwszej kolejności należy zgłosić się do lekarza rodzinnego / internisty.
powinna sie Pani zgłosić do lekarza psychiatry celem konsultacji
Hm, jest tyle dróg. Jest szeroka i wąska, proszę wybrać. Nie ma się co zamartwiać o kolejny dzień, bo już dzisiejszy ma swoje problemy.A po co rozmyślać nad przyszłością lub przeszłością? Oczywiście leki pomogą, ale nie zlikwidują głębokiego problemu.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1675
Pytań zadanych
przez pacjentów
4841
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi