Ciągłe układanie czarnych scenariuszy w głowie

Ciągle w głowie układam smutne i ”czarne” scenariusze. Ciągle się stresuję i przejmuję tym co się wydarzy, niestety stres "bez powodu" potrafi być tak duży, iż miewam duszności, a nawet wymioty w trakcie przebiegu codziennego życia. Gdzie szukać pomocy?
Zalecam konsultację z lekarzem, najlepiej ze specjalistą - psychiatrą.
Pomocy należy szukać u specjalisty, najlepiej lekarza psychiatry.
Wskazana konsultacja z lekarzem psychiatrą.
Proszę skontaktować się z psychiatrą lub lekarzem rodzinnym który włączy leczenie.
Polecam od razu kierować się do lekarzy którzy mają największe doświadczenie w leczeniu podobnych schorzeń czyli do psychiatry. Jeżeli nie jest to możliwe to w pierwszej kolejności należy zgłosić się do lekarza rodzinnego / internisty.
powinna sie Pani zgłosić do lekarza psychiatry celem konsultacji
Hm, jest tyle dróg. Jest szeroka i wąska, proszę wybrać. Nie ma się co zamartwiać o kolejny dzień, bo już dzisiejszy ma swoje problemy.A po co rozmyślać nad przyszłością lub przeszłością? Oczywiście leki pomogą, ale nie zlikwidują głębokiego problemu.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6957
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi