Silny ból pleców przy achondroplazji, co jest przyczyną?

Mam 33 lata, jestem mężczyzną, mam stwiedzoną achondroplazję, niski wzrost, od kilku dni zmagam się z silnym bólem pleców. Kontaktowałem się z lekarzem rodzinym, przepisał mi nimesulid. Ból nie mija, na chwilę znika, po całym dniu pracy wieczorem nasila się, wraca ponownie. Co jest tego przyczyną, jak mogę temu raradzić?

należy zgłosić się do lekarza neurologa i poszerzyć diagnostykę
Wskazana wizyta stacjonarna, z możliwością przeprowadzenia badania, a w oparciu o nie i o dokładny wywiad medyczny - zlecenia niezbędnej diagnostyki.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi