Osłabienie prawej strony ciała - czy może być związane z operacją oponiaka?

Czuję słabsza prawą stronę ciała. Mdlejąca ręka i noga. Ponadto na prawej nodze koło kostki mam "wieczny siniak" oraz na przodzie obu ud wyczuwalne zgrubienia. Leczę niewysokie nadciśnienie. Przeszłam w 2012 r. operację oponiaka w lewej części czaszki. Czy to może mieć związek?
Osłabienie siły mięśniowej może mieć związek z operacją. Jednak jeśli do osłabienia siły mięśniowej doszło w ostatnim czasie a operacja była w 2012 roku, to sugeruję pilną wizytę z lekarzem aby zbadać Panią neurologicznie.
Jeżeli objawy pojawiły się nagle trzeba wezwać pogotowie.
Proszę konsultować sie z neurologiem, zalecam ponowy rezonans magnetyczny głowy.
objawy są niepokojące należy pilnie skontaktować się z lekarzem.
Niezbędna pilna wizyta u neurologa.
może miec to związek z operacją

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi