2023-12-17

Jakie badanie powinnam wykonać, żeby się dowiedzieć co się tam dzieje?

Mam 21 lat, jestem kobietą. Stolec oddaje co 2-3 dni. Od tygodnia nie karmie piersią (syn ma 21 miesięcy, a ja odkąd zaszłam w ciążę, nie mam okresu). Robi mi się przepuklina pępkowa (najprawdopodobniej), teraz ma mniej więcej 1 cm, jest ruchoma, znajduję się nad pępkiem tak z 0,5 cm. Jakieś ponad pół roku temu czułam, jakby mi coś pływało brzuchu (porównywałam to do ruchów dziecka), trwało to kilka miesięcy, około 2 miesiące temu przestało. Po prawej stronie (4-5 cm od pępka i 2-3 cm do góry) jest widoczna gulka (nie wiem, jak to nazwać), lekarz rodzinny nie wyczuł w tym miejscu żadnych zmian, ale jak się naciska, to strasznie boli. Powiązał to z przepukliną, która mnie nie boli. Do tego w podbrzuszu naciskając po prawej stronie za każdym razem słychać bulgotanie/przelewanie, nie są to gazy. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Przepuklina w Gliwicach Przepuklina w Katowicach Przepuklina w Dąbrowie Górniczej Przepuklina w Warszawie Przepuklina w Częstochowie Przepuklina w Bielsku-Białej Przepuklina w Krakowie Przepuklina we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4