Jaki powód wędrującego bólu w jednej nodze?

Od dwóch miesięcy boli mnie lewa noga. Ból wędruje, przez co czasem boli mnie łydka lub udo w różnych miejscach, czasem pod kolanem. Ból ma bardzo różne natężenie- czasem jest piekący, czasem tylko ćmi. Zakrzepica została wykluczona badaniem d-dimerów oraz USG przepływowym żył. Ból występuje przez całą dobę, nieustannie, zmienia tylko umiejscowienie i natężenie. Jest niezależny od aktywności fizycznej, nie nasila się przy dotyku i ucisku, noga nie jest zaczerwieniona, zasiniona ani nie ma zmian temperatury. Jednak obwód łydki jest 2 cm większy względem drugiej nogi. Nie bardzo wiem gdzie udać się po pomoc i co mogę zrobić, aby ból ustąpił.

Myślę ze powodem może być dyskopatia lędźwiowa z torem korzeniowym lewostronnym, czyli z uciskiem na korzenie nerwowe wychodzące z odc Lędźwiowego kręgosłupa do kończyny dolnej.Wszystkie objawy się zgadzają.Prosze wykonać badanie MRI kręgoslupa
Wskazana diagnostyka odcinka lędźwiowego kręgosłupa, wskazana konsultacja neurologiczna.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3555
Pytań zadanych
przez pacjentów
8512
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi