2023-11-10

Jak pomóc sobie z tzw. wilczym głodem?

Mam takie chwile, że nie panuje nad tym i potrafię zjeść wszystkie co mam w lodówce, zupełnie różne smaki np. ogórki konserwowe z czekoladą, kiełbasę z dżemem itd. Nie wiem, czy mogę jakoś sama sobie pomóc, czy powinnam zgłosić się do lekarza. Nie mam wymiotów i nie boli mnie brzuch, a czuje się po tym wszystkim lepiej. Może to jakieś hormonalne zachcianki, mam 48 lat i nie jestem w ciąży i dziwię się skąd u mnie takie zachcianki. Proszę o wyjaśnienia mi tej sytuacji ewentualnie polecenie, do jakiego lekarza się zgłosić. 

 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Dietetyk w Dąbrowie Górniczej Dietetyk w Katowicach Dietetyk w Warszawie Dietetyk w Bielsku-Białej Dietetyk w Gliwicach Dietetyk w Krakowie Dietetyk w Częstochowie Dietetyk we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4