Ile czasu po wypadku mogę próbować stawać na uszkodzoną nogę?

W wyniku wypadku samochodowego mam złamaną panewkę stawu biodrowego nogi lewej. Lekarz zalecił jedynie leżenie w łóżku przez okres około 5 tygodni zaznaczając, że mogę wcześniej próbować chodzić o kulach bez obciążania tej nogi. Niestety nie otrzymałem informacji, po jakim czasie takie próby podejmować. Jestem 2 tygodnie po wypadku, mam 29 lat, większość obrzęków zeszła i zastanawiam się, czy mogę już próbować stawać na zdrowej nodze przy pomocy kul?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi