Frenuloplastyka - czy konieczne są jakieś badania przed zabiegiem?

Czy trzeba wykonać jakieś badania przed zabiegiem frenuloplastyki? Czy w obecnych czasach pandemii trzeba przed zabiegiem wykonać test na koronawirusa?
Wszystkie niezbędne informacje uzyska Pan w placówce wykonującej zabieg.
Wszystkie niezbędne zalecenia przedzabiegowe powinien Pan uzyskać w miejscu, w którym będzie przeprowadzony zabieg.
Dokładne informacje będą podane przed zabiegiem.
Zazwyczaj na 2-3 dni przed zabiegiem trzeba wykonać test PCR. Jeśli zabieg jest w ramach NFZ to wykonuje go szpital, w którym potem będziemy operowani. Jeśli zabieg jest komercyjny to prawdopodobnie trzeba będzie wykonać go we własnym zakresie.Prosze upewnić się telefonicznie
Należy dowiedzieć się w ośrodku jakie są wymagane badania.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi