Dziwny dyskomfort w mosznie

Od kilku dni mam dziwny dyskomfort w mosznie, przy siedzeniu czy nawet poruszaniu się odczuwam mosznę, mój strumień gdy oddaję mocz jest rozszerzony na boki, często gdy oddaję mocz szczypie mnie główka penisa, mam też coś takiego jak ból w podbrzuszu nisko, ostatnio boli mnie też głowa w nocy, praktycznie codziennie. Lekarz rodzinny nie widzi problemu, mam 33 lata, nie wyczuwam grudek nigdzie, jednak po prawej stronie jądra czuję coś jak galareta, po lewej mniej. Nie palę i nie piję alkoholu.
Zalecana stacjonarna konsultacja urologiczna.
Zalecana konsultacja lekarska urologa
Należy zgłosić się do urologa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1743
Pytań zadanych
przez pacjentów
5081
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi