Dlaczego cały czas odczuwam zmęczenie i niewyspanie?

Mam 33 lata, pracuję w systemie trzy-zmianowym, głównie chodząc. Od jakiegoś czasu nic mi się nie chce, jestem ciągle zmęczony, niewyspany, wszystko mnie boli jak po dużym wysiłku, sportu nie uprawiam z braku ochoty i siły. Dodam że wyniki mam w miarę w normie.

Wskazana byłaby wizyta u lekarza z wynikami tych badań. Po zebraniu dokładnego wywiadu, zbadaniu i ocenie wyników (być może ich zakres w kontekście Pana dolegliwości jest niewystarczający) lekarz zapewne odpowie na pytanie, czy konieczne będzie poszerzenie diagnostyki, czy dolegliwości związane są z trybem pracy/życia.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2807
Pytań zadanych
przez pacjentów
7016
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi