Dlaczego cały czas odczuwam zmęczenie i niewyspanie?

Mam 33 lata, pracuję w systemie trzy-zmianowym, głównie chodząc. Od jakiegoś czasu nic mi się nie chce, jestem ciągle zmęczony, niewyspany, wszystko mnie boli jak po dużym wysiłku, sportu nie uprawiam z braku ochoty i siły. Dodam że wyniki mam w miarę w normie.

Wskazana byłaby wizyta u lekarza z wynikami tych badań. Po zebraniu dokładnego wywiadu, zbadaniu i ocenie wyników (być może ich zakres w kontekście Pana dolegliwości jest niewystarczający) lekarz zapewne odpowie na pytanie, czy konieczne będzie poszerzenie diagnostyki, czy dolegliwości związane są z trybem pracy/życia.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1250
Pytań zadanych
przez pacjentów
4278
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

61
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi