2024-04-29

Czy te objawy to norma czy mam się obawiać?

Trzy dni temu miałam kolonoskopię. Pod znieczuleniem. Dzisiaj jest poniedziałek, raz się wypróżniłam, ale bardzo małej treści bez krwi. Dzisiaj rano miałam lekkie rozwolnienie żółtej barwy. Po badaniu nie stwierdzono żadnych niepokojących spraw. Nie pobrano wycinka, bo nie było potrzeby. Brzuch mnie troszkę boli po lewej stronie, ale nie mocno, bo raz boli, raz przestaje. Nie mogę za dużo chodzić, bo właśnie wtedy mnie troszkę pobolewa, mam raz gorączkę raz nie ale do tej pory nie przekracza 37,4. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Gastrolog w Toruniu Gastrolog w Łodzi Gastrolog w Bydgoszczy Gastrolog w Poznaniu Gastrolog w Katowicach Gastrolog w Częstochowie Gastrolog w Gliwicach Gastrolog w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6402
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16568
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+151
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4