2024-01-13

Czy coś może mi się od tego czasu stać?

4 miesiące temu uderzyłam się w głowę. Dosłownie na chwilę miałam wgłębienie w czole, później szybko zrobił się duży guz. Nie miałam żadnych niepokojących objawów, więc nie udałam się do lekarza. Do tej pory nie mam żadnych objawów, ale w miejscu uderzenia dalej czuć wgłębienie. Naczytałam się o krwiakach i zaczynam się martwić.

Po tak długim czasie ryzyko groźnych powikłań jest znikome.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Neurolog w Katowicach Neurolog w Bielsku-Białej Neurolog w Dąbrowie Górniczej Neurolog w Warszawie Neurolog w Częstochowie Neurolog w Gliwicach Neurolog w Krakowie Neurolog we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15637
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4