Czy brak widocznej rzepki w kolanie może być związany z ciałem Hoffa?

Jestem po usunięciu łąkotki przyśrodkowej i bocznej. Zauważyłem, że pod rzepką przy delikatnym zgięciu występuje wklęsłość, a w zdrowym kolanie tak nie ma. Mam też wrażenie, że rzepka jest jakby zapadnięta (w zdrowej nodze kolano jest normalnie wypukłe, a w chorym rzepki praktycznie nie widać). Może mieć to związek z ciałem Hoffa? Podczas zabiegu jest to jakoś usuwane czy po prostu jest to odsysane skoro to tłuszcz?

Ortopeda prowadzący Pana leczenie powinien rozwiać ew.wątpliwości.
Proszę skonsultować się z ortopedą prowadzącym leczenie.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ortopeda we Wrocławiu Ortopeda w Katowicach Ortopeda w Dąbrowie Górniczej Ortopeda w Gliwicach Ortopeda w Warszawie Ortopeda w Bielsku-Białej Chirurg w Katowicach Chirurg w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4055
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10813
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+108
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi